Porównanie kredytów

Czy można samodzielnie sprawdzić swoją zdolność kredytową?

Zaciągnięcie kredytu wymaga od nas pewnych działań, takich jak wypełnienie wniosku czy udostępnienie danych finansowych. Jednym z kluczowych aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę, jest jednak nasza zdolność kredytowa. Warto wiedzieć, że istnieją sposoby na samodzielne sprawdzenie tego parametru. W tym artykule omówimy, jak to zrobić.

Sprawdzanie swojej zdolności kredytowej – dlaczego jest to ważne?

Zdolność (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych luty 2018

Dzisiaj chciałbym przedstawić ranking kredytów gotówkowych w lutym 2018. Przeanalizowałem najkorzystniejsze oferty dla kredytu w wysokości 40 000 zł na okres 120 miesięcy.

1. Pierwszą pozycję w rankingu zajmuje Deutsche Bank Polska. Całkowita kwota do zwrotu wynosi 55 707,33 zł, co daje miesięczną ratę w wysokości 464,23 zł. RRSO znajduje się na poziomie 7,22%. Prowizja wynosi 0%, a oprocentowanie (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Zabiegi medycyny estetycznej nie kosztują mało, a w przypadku kiedy nie są fanaberią a koniecznością, trzeba pozyskać na nie środki. Jeśli chcesz zafundować sobie botoks na męczące cię migreny, a także pozbyć się problemu rozszerzonych naczynek, potrzebujesz na ten cel dużej kwoty.
Aby zrealizować swoje plany, możesz wziąć kredyt gotówkowy
na 15000 zł, gdzie okres spłaty będzie wynosił 18 miesięcy. (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

Porównanie kilku różnych kredytów bankowych nie jest wcale proste, dlatego przed podjęciem decyzji o pożyczce zawsze warto zapoznać się z aktualnym rankingiem najlepszych ofert, aby móc wybrać tę ofertę, która najlepiej wpisuje się w oczekiwania klienta. W tym celu zapraszam do lektury poniższego rankingu najkorzystniejszych ofert kredytowych.

Ranking kredytów gotówkowych grudzień 2017:

1. Alior (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Ranking kredytów gotówkowych na listopad 2017:

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Do zalet kredytu należy niskie oprocentowanie minimalne, wysoka kwota maksymalna oraz bardzo długi okres kredytowania – nawet do 10 lat. Na dodatek zaciągnięcie pożyczki nie wymaga poręczyciela. Minusem jest wysoka prowizja i konieczność przedstawienia dokumentów potwierdzających stały dochód.

2. Alior Bank (więcej…)