Luty 2019 – ranking kredytów gotówkowych

Kredyty gotówkowe to doskonałe rozwiązanie dla wielu osób. Bardzo często zdarza się, że w naszym życiu pojawiają się niespodziewane sytuacje i pomimo tego, że codziennie pracujemy i oszczędzamy pieniądze na tak zwaną „czarną godzinę” może okazać się, że ich zabraknie. W dzisiejszych czasach banki zasypują nas prawdziwymi ofertami, jednak jaką warto wybrać? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych ofert kredytów gotówkowych w lutym 2019 roku.

Porównanie kredytów gotówkowych dla zwykłego klienta, który nie ma nic wspólnego z branżą finansów może okazać się bardzo wymagające. Z tego powodu powinniśmy wziąć pod uwagę czynniki takie jak wysokość oprocentowania i prowizji, a także RRSO czy też całkowity koszt takiego kredytu gotówkowego.

Przyjrzeliśmy się wymienionym czynnikom i poniżej opracowaliśmy zestawienie trzech najlepszych kredytów gotówkowych, które warto wziąć w lutym 2019 roku.

Zdecydowanie na pierwszym miejscu jest propozycja Alior Banku, która oferuje klientowi pożyczkę zimową zero stopni, gdzie prowizja wynosi 0%. Drugie miejsce to oferta banku Santander, gdzie prowizja wynosi niewiele więcej, bo 1,99%. Doskonałym rozwiązaniem jest też trzecia oferta Citi Handlowego, w którym prowizja jest znacznie większa, jednak oprocentowanie jest bardzo atrakcyjne dla każdego klienta.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *