Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Ranking kredytów gotówkowych na listopad 2017:

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Do zalet kredytu należy niskie oprocentowanie minimalne, wysoka kwota maksymalna oraz bardzo długi okres kredytowania – nawet do 10 lat. Na dodatek zaciągnięcie pożyczki nie wymaga poręczyciela. Minusem jest wysoka prowizja i konieczność przedstawienia dokumentów potwierdzających stały dochód.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Zalety kredytu w Alior Banku to minimum formalności i bardzo szybka wypłata pieniędzy. Maksymalna kwota pożyczki jest stosunkowo wysoka, a klientom przysługuje elastyczny okres spłaty. Do minusów zaliczyć można konieczność dostarczenia zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu w przypadku kredytu powyżej 4 000 zł.

3. Eurobank – Wypożyczka

Szybki dostęp do gotówki i niewiele formalności to plusy oferty Eurobanku. Zaletą są również wakacje kredytowe i brak oprocentowania minimalnego. Maksymalna kwota kredyt jest jednak dość niska. Wymagane jest również potwierdzenie wysokości dochodów i stałe zatrudnienie.

4. PKO BP – Mini Ratka

Atrakcyjne warunki współpracy – możliwość negocjacji oprocentowania i wcześniejszej spłaty, a także dostęp do negocjacji oprocentowania. Zapożyczenie wymaga poręczyciela i posiadania rachunku w PKO BP.

5. InBank – Kredyt Gotówkowy

Atrakcyjne warunki i interesująca propozycja. Dofinansowanie od 2 000 zł do 50 000 zł. Miesięczny charakter ratalny dopasowany do wybranego okresu zobowiązania. 4 miesiące minimalnego okresu spłaty i 60 miesięcy maksymalnego.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *