Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Zabiegi medycyny estetycznej nie kosztują mało, a w przypadku kiedy nie są fanaberią a koniecznością, trzeba pozyskać na nie środki. Jeśli chcesz zafundować sobie botoks na męczące cię migreny, a także pozbyć się problemu rozszerzonych naczynek, potrzebujesz na ten cel dużej kwoty.
Aby zrealizować swoje plany, możesz wziąć kredyt gotówkowy
na 15000 zł, gdzie okres spłaty będzie wynosił 18 miesięcy.

Przedstawiam ranking kredytów gotówkowych na styczeń 2018 w oparciu o wielkość raty kredytu, oprocentowanie i RRSO.
Na pierwszym miejscu znalazł się Alior Bank, w którym rata kredytu wyniesie 867 zł, przy RRSO- 5,12% i oprocentowaniu 5%.

Kolejnym bankiem, o którym muszę tu wspomnieć jest BGŻ BNP Paribas. W jego ofercie będziemy płacić ratę w wysokości 883 zł, przy RRSO na poziomie 7,67% i oprocentowaniu 5,49%.
Na trzecim miejscu umieściłem bank Citi Handlowy, z ratą kredytu wnoszącą 930 zł i RRSO na poziomie 15,17% oraz oprocentowaniem w wysokości 5,99%.
Czwarte miejsce w moim rankingu najlepszych kredytów gotówkowych na styczeń 2018 r., zajmuje Credit Agricole. Na ratę kredytu w ofercie tego banku wydamy 983 zł, przy RRSO- 23,81% i oprocentowaniu 6%.

Na uwagę zasłużył także T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank, gdzie rata kredytu wyniesie 976 zł, a RRSO- 22,76%. Oprocentowanie tego kredytu jest na poziomie 6,9%. Zaletą tej oferty jest niewymagane posiadanie konta w tym banku. Wadą mogą być dodatkowe opłaty tj. przygotowawcza, czy związana ze wcześniejszą spłatą. Nie ma także możliwości tzw, wakacji kredytowych.

Wszystkie oferty wyżej wymienionych banków dają możliwość złożenia wniosku online i otrzymania wstępnej decyzji. W każdej z nich nie ma ukrytych opłat.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *